Justyna

Justyna

Dom dla 3-4 osobowej rodziny, został zaprojektowany jako parterowy z poddaszem użytkowym. Budynek jest niewielki, ale bardzo funkcjonalny. Jest to dom drewniany w szkielecie wypełnionym balikami tzw. sumikowo-łątkowy. Można łatwo doprojektować ganek, zadaszenie tarasu, lukarny zamiast okien połaciowych. etc.

Istnieje możliwość realizacji w technologii tradycyjnej, murowanej, albo litym balu. Pokycie dachu dowolne z dachówką ceramiczną karpiówką włącznie.

Dom drewniany Justyna

Oferowany dom drewniany Justyna zachwyca swoim tradycyjnym wyglądem i prostą konstrukcją. Zaprojektowany został tak, aby wnętrze było jak najbardziej funkcjonalne i łatwe w aranżacji. Dom drewniany Justyna to propozycja dla tych, którym zależy na niezależności wynikającej z posiadania własnych czterech kątów, jednak chcą mieć realny wpływ na każdy zaaranżowany element. Chętnie doradzimy w zastosowaniu rozwiązań projektowych, dzięki którym dom drewniany Justyna będzie miejscem komfortowym i energooszczędnym.

Dlaczego warto zdecydować się na dom drewniany Justyna?

  • Wykonanie z najwyższej jakości materiałów,
  • możliwość budownictwa w systemie energooszczędnym,
  • stabilna i trwała konstrukcja całoroczna,
  • dowolność w aranżacji wnętrza i architektury zewnętrznej,
  • praktyczny i wygodny układ pomieszczeń.

Wykonamy dla Państwa dom drewniany Justyna uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby i wskazówki aranżacyjne. Dbamy nie tylko o jakość, ale także estetykę realizowanych projektów, starając się przy tym ograniczyć koszty związane z budową. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami domów drewnianych.

Powierzchnia zabudowy – 73,70 m2
Powierzchnia całkowita – 109,66 m2
Powierzchnia użytkowa – 98,4 m2 ( 62,44 parter + 35,96 poddasze )m2

Dom drewniany Justyna