O firmie

O firmie

TOP-EKOBUD to firma, która została założona przez osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w branży budowlanej. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach budownictwa. Nasi partnerzy to specjaliści w swoich dziedzinach, na których możemy polegać poprzez szereg realizacji.

W naszej ofercie znajdą państwo:

  • Domy drewniane
  • Profesjonalne wykończenia domów drewnianych
  • Kamień naturalny
  • Eko-systemy do domu
  • Mała architektura drewniana (altany, ławy, stoły, krzesła)

Idee budownictwa

Ekologiczne rozwiązania cieszą się w Polsce coraz większym uznaniem. Nasza firma Top Eko-Bud będąc na najwyższym poziomie, podąża za światowymi standardami ekologicznego budowania.

Buduj dom z przyszłością tak, aby nie potrzebował energii z zewnątrz! Po pierwsze energooszczędność, po drugie ekologia. Wybudowanie zielonego domu nie jest wcale łatwym zadaniem. Dlatego należy wybrać firmę, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży, wykonująca swoje projekty na najwyższej klasie materiałów.

Energooszczędny dom nie musi być wcale drogi. Warunkiem jest zarówno mądre zaprojektowanie budynku, jak i wykorzystanie odpowiednich, ogólnodostępnych i sprawdzonych materiałów budowlanych oraz wysoka jakość wykonawstwa.

Naszym celem jest budowanie z materiałów, których wytworzenie nie wymagało wielkich zasobów energii. Dlaczego warto budować dom energooszczędny? Małe zużycie energii – to niskie koszty utrzymanie domu Wyższa wartość rynkowa budynku Wyższy komfort – ciepły oraz zdrowy mikroklimat wnętrz, mniejsze zanieczyszczanie środowiska, a co za tym idzie oszczędność zasobów naturalnych.